Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.5
The PlanRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
NopeRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5