Movies
Ratings
30 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 WALL-ERated ★ 3.5 WALL-ERated ★ 3.5
 Miss GrannyRated ★ 3.0 Miss GrannyRated ★ 3.0
 TwentyRated ★ 2.5 TwentyRated ★ 2.5
 Your Name.Rated ★ 4.0 Your Name.Rated ★ 4.0
 The ConjuringRated ★ 4.0 The ConjuringRated ★ 4.0
 UpRated ★ 4.0 UpRated ★ 4.0
 AssassinationRated ★ 3.0 AssassinationRated ★ 3.0
 The PriestsRated ★ 3.0 The PriestsRated ★ 3.0
 LimitlessRated ★ 3.0 LimitlessRated ★ 3.0
 A Werewolf BoyRated ★ 3.5 A Werewolf BoyRated ★ 3.5
 Architecture 101Rated ★ 3.0 Architecture 101Rated ★ 3.0
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 4.0 About TimeRated ★ 4.0
 If OnlyRated ★ 4.0 If OnlyRated ★ 4.0
 Begin AgainRated ★ 4.0 Begin AgainRated ★ 4.0
 Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0 Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
 P.S. I Love YouRated ★ 3.0 P.S. I Love YouRated ★ 3.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 3.0 The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
 Just FriendsRated ★ 2.0 Just FriendsRated ★ 2.0