Movies
Ratings
17
HulkRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 1.0