Movies
Ratings
991
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.0
The Handsome SuitRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Christmas & Co.Rated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Instant FamilyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.0