Titles you rated
Poker FaceRated ★ 4.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Expedition Unknown Season 5Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 3.0
KaosRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0