Titles you rated
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.0