Titles you rated
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.5
ChaplinRated ★ 1.5
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 0.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 2.5
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 2.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0