Titles you rated
 If We Were A SeasonRated ★ 5.0 If We Were A SeasonRated ★ 5.0
 The Greatest LoveRated ★ 5.0 The Greatest LoveRated ★ 5.0
 Temptation of WifeRated ★ 1.5 Temptation of WifeRated ★ 1.5
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
 Suspicious PartnerRated ★ 5.0 Suspicious PartnerRated ★ 5.0
 PinocchioRated ★ 3.0 PinocchioRated ★ 3.0
 DoctorsRated ★ 5.0 DoctorsRated ★ 5.0
 Splash Splash LoveRated ★ 5.0 Splash Splash LoveRated ★ 5.0
 Secret GardenRated ★ 5.0 Secret GardenRated ★ 5.0
 Coffee PrinceRated ★ 5.0 Coffee PrinceRated ★ 5.0
 Dr. RomanticRated ★ 5.0 Dr. RomanticRated ★ 5.0
 Listen to My HeartRated ★ 3.5 Listen to My HeartRated ★ 3.5
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
 My GirlRated ★ 5.0 My GirlRated ★ 5.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 2.5 Master's SunRated ★ 2.5
 Fight For My WayRated ★ 5.0 Fight For My WayRated ★ 5.0
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 Love in the MoonlightRated ★ 5.0 Love in the MoonlightRated ★ 5.0
 Discovery of RomanceRated ★ 5.0 Discovery of RomanceRated ★ 5.0