Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0