Series
Ratings
20
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0