Series
Ratings
111
Man from the EquatorRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 1.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5