Movies
Ratings
334
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
HornsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
MissingRated ★ 0.5
Paradise MurderedRated ★ 1.0
FameRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 0.5
Little Black DressRated ★ 0.5
For HorowitzRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
As OneRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0