Titles you rated
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 5.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Last LaughRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 2.5
LucaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 3.5
The Thin LineRated ★ 4.0
Red RiverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Untamed WomanRated ★ 4.5
The MuleRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0