Series
Ratings
13
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
DuckTales Season 1Rated ★ 3.5
Darkwing DuckRated ★ 3.5
Futurama Season 1Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0