Series
Ratings
191
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
My Little Television V2Rated ★ 3.5