Titles you rated
Free WillyRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 2.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5