Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0