Series
Ratings
111
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Housewife's RebellionRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.5- Goodbye My LoveRated ★ 3.0
- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0
- Match Made in HeavenRated ★ 3.5
- Palace of DreamsRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5- JoeunsaramRated ★ 3.0
- Her HouseRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 3.5- General HospitalRated ★ 4.0
Glorious DayRated ★ 3.5
Everybody Say KimchiRated ★ 3.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.0
- PubertyRated ★ 4.5
- JealousyRated ★ 4.0
Shining RomanceRated ★ 3.0
Trap of YouthRated ★ 4.0- Into the SunlightRated ★ 4.0