Movies
Ratings
995
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0