Movies
Ratings
301
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5