Titles you rated
Yes ManRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
FlightRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0