Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Marriage ContractRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
SnowmanRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.0