Movies
Ratings
269
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 0.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
The Ghost WriterRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0