Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Man to ManRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0