Movies
Ratings
95
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5