Titles you rated
Before SunriseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0