Movies
Ratings
186
WhiplashRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 5.0