Movies
Ratings
555
Loving VincentRated ★ 3.0
Nanook of the NorthRated ★ 3.5
ContemptRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Blow-UpRated ★ 4.0
Last Year at MarienbadRated ★ 4.5
La JetéeRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 0.5- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 3.0
- Love Is ProteinRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
FreaksRated ★ 4.5
An Autumn AfternoonRated ★ 3.0
Early SummerRated ★ 3.5