Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The PlotRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0