Titles you rated
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려Rated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Anatomy of a ScandalRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5