Movies
Ratings
178
SullyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0