Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Tony Parker: The Final ShotRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
TrumboRated ★ 3.5
PigRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
GirlhoodRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0