Movies
Ratings
579
Patema InvertedRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
HanamizukiRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
BeckRated ★ 4.0
VillainRated ★ 3.5
Fruitvale StationRated ★ 3.5
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 4.0
Sarah's KeyRated ★ 4.0
Merry ChristmasRated ★ 4.0
Closed NoteRated ★ 3.5
Son of GodRated ★ 4.0
Thermae RomaeRated ★ 2.0
Heaven Is for RealRated ★ 3.0
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 4.0
AftershockRated ★ 4.0
PhilomenaRated ★ 3.5
The WaveRated ★ 4.0
Eternal SummerRated ★ 4.0
A Brand New LifeRated ★ 4.0