Movies
Ratings
488
TwisterRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.5
A PromiseRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 2.5
Saw IIIRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 1.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0