Titles you rated
PlatoonRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
RVRated ★ 3.5