Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
SecretRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0