Movies
Ratings
480
13 Going on 30Rated ★ 5.0
AdamRated ★ 4.0
The Sweetest ThingRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 4.5
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
The Nutty ProfessorRated ★ 3.5
The DuchessRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 4.5
BedazzledRated ★ 3.5
Look Who's TalkingRated ★ 3.5
Matchstick MenRated ★ 3.5
Miss PotterRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 0.5
John QRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 0.5
GreaseRated ★ 5.0
Wedding CrashersRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Wedding SingerRated ★ 4.5