Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5