Movies
Ratings
110
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0