Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Dance With The WindRated ★ 0.5
GremlinsRated ★ 0.5
Match PointRated ★ 0.5
DivergentRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 0.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 1.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 1.0
Baby and MeRated ★ 1.0
WaterboysRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 1.5
Old PartnerRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 1.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5