Titles you rated
 The Promised NeverlandRated ★ 5.0 The Promised NeverlandRated ★ 5.0
 Band of BrothersRated ★ 5.0 Band of BrothersRated ★ 5.0
 March Comes in Like a LionRated ★ 4.5 March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
 Attack on TitanRated ★ 4.5 Attack on TitanRated ★ 4.5
 March Comes in Like a LionRated ★ 4.0 March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 1.5
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 3.5 Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
 Grey's AnatomyRated ★ 4.0 Grey's AnatomyRated ★ 4.0