Movies
Ratings
30
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
DrivenRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
When Did You Last See Your Father?Rated ★ 3.5
RevancheRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0