Series
Ratings
108
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Duty After SchoolRated ★ 1.0
Our BluesRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
World on FireRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 4.0