Movies
Ratings
1256
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Jackie BrownRated ★ 3.0
TolkienRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 0.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Magic MikeRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 1.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5