Titles you rated
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 4.5
- Super-Electronic BiomanRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 3.5
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 0.5- BonobonoRated ★ 4.0