Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0