Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 3.5
PiperRated ★ 3.0- AladinRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 3.5