Series
Ratings
147
Tears of the DragonRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5- DamoRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.5