Titles you rated
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5