Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
HerRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.5